Niedziela, 19 września 2021 r. imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda XXV Niedziela okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Św. Januarego

Aktualności

Aktualności 21 sierpnia 2021 wyświetleń: 154

Ogłoszenia duszpasterskie

21 Niedziela Zwykła (22-29.08.2021)

 

  1. Ks. Abp Andrzej Dzięga, jak już wcześniej informowałem mianował Ks. Kan. Krzysztofa Kontek Administratorem Parafii św. Jana Chrzciciela w Krzęcinie od 23 sierpnia. Dlatego dziś 22 sierpnia na mszy św. o godz. 12:00 w Kościele Mariackim będzie msza św. pożegnalna, na którą Was serdecznie zapraszam.

  2. W czwartek 26 sierpnia uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Św. Jan Paweł II na Jasnej Górze powtarzał, że tu bije serce narodu. Na Jasną Górę swoje kroki kierują miliony pielgrzymów. Pielgrzymują tam również nasi parafianie. W wielu domach jest czczony wizerunek Czarnej Madonny. To świadectwo naszej miłości do Matki naszego Pana, która w jasnogórskiej ikonie przebywa w naszym narodzie od wieków.

  3. Bardzo proszę o przyjście w sobotę na godz. 11:00 chętne panie do uporządkowania wirydarza z chwastów, żeby było miło i przyjemnie.

  4. Zapraszamy do udziału w Dożynkach Archidiecezjalnych, które odbędą się w niedzielę, 29 sierpnia, w parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kołbaczu. Prezentacja wieńców nastąpi o godz. 13.30. Msza Święta dziękczynna za tegoroczne plony pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi rozpocznie się o godz. 15.00. Zapraszamy wszystkich mieszkańców miast i wiosek, aby wspólnie dziękować Bogu za pracę rolników i chleb oraz prosić o błogosławieństwo dla wszystkich pracujących na roli oraz o urodzaj na polskiej ziemi.

  5. 4 września spod Sanktuarium NSPJ – Chrystusa Króla w Chojnie o godz. 7:00 wyruszy IX piesza pielgrzymka do Sanktuarium w Siekierkach. Zachęcam do uczestnictwa!

  6. W sprawach kancelaryjnych zapraszamy w dni powszednie do zakrystii po Mszy świętej o 18:00.

  7. Wszystkim ofiarodawcom i dobroczyńcom naszej parafii, osobom sprzątającym i dekorującym kościoły z serca dziękujemy.

aktualizowano: 2021-08-21
Wszystkich rekordów:

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Parafia rzymskokatolicka pw Świętej Trójcy

ul. Malarska 24, 74-500 CHOJNA, tel. +48 693 867 739 2021 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone