Wtorek, 23 kwietnia 2024 r. imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha Wtorek IV tygodnia okresu wielkanocnego | Uroczystość Św. Wojciecha

Aktualności 30 stycznia 2021 wyświetleń: 482

Wizyta duszpasterska

Plan wizyty duszpasterskiej

Wielu naszych parafiach także w tym roku pragnie przyjąć błogosławieństwo mieszkania przy corocznej wizycie duszpasterskiej. Wychodząc naprzeciw temu pragnieniu odwiedzimy rodziny, które sobie tego życzą. Rodziny mieszkające w blokach zaprosimy na specjalną Mszę świętą o 17:00 dla poszczególnych ulic także według ogłoszonego harmonogramu.

Rodziny, które chciałyby indywidualnych odwiedzin kapłana, prosimy o wypełnienie kartki z zaproszeniem (wyłożone są przy wejściu do kościoła) i wrzuceniu na tacę lub do skrzynki na listy.

Msza święta kolędowa o 17:00

Poniedziałek 1 lutego Klasztorna

Wtorek 2 lutego Basztowa

Środa 3 lutego Rogozińskiego (bloki parzyste)