Niedziela, 24 stycznia 2021 r. imieniny: Felicji, Roberta, Sławy III Niedziela okresu zwykłego | Wspomnienie obowiązkowe Św. Franciszka Salezego

Duszpasterze

Duszpasterze 10 listopada 2012 wyświetleń: 12042

Kapłani pracujący w latach 1974-2020

Przedstawiamy szczegółową listę kapłanów pracujących w Parafii Świętej Trójcy w jej historii od 1974r.

PROBOSZCZOWIE
ks. Anatol Strzałkowski (1974-1984)

Administrator - ks. Tadeusz Albański  (29.05 - 19.11.1984)

ks. Antoni Chodakowski (19.11.1984 -31.08.2016)

ks. Jan Zalewski (01.09.2016 - 28.02.2019) 

Ks. Janusz Mieszkowski Administrator (01.10.2018 - 28.02.2019)

                                  Proboszcz (01.03.2019 - ......)

 


WIKARIUSZE PRACUJĄCY W PARAFII  ŚWIĘTEJ TRÓJCY

ks. Kazimierz Mańkowski       (03.1974 - 08.1975)                            

ks. Franciszek Cader             (09.1975 - 06.1978)

ks. Czesław Strączyński        (06.1978 - 06.1979)

ks. Tadeusz Wojtkiewicz        (06.1979 - 07.1981)

ks. Stanisław Piekarz            (08.1981 - 06.1983)                               

ks. Józef Korczyński             (07.1983 - 12.1986)

ks. Stanisław Jaszczołt          (01.1987 - 07.1988)

ks. Władysław Mazanowski    (15.07.1988)

ks. Karol Wójciak                 (09.1988 - 06.1990)

ks. Krzysztof Brożyna           (07.1990 - 06.1991)

ks. Adam Auguściak             (07.1991 - 06.1993)

ks. Adam Polanowski            (07.1993 - 07.1994)

ks. Zbigniew Stachnik           (08.1994 - 06.1996)

ks. Krzysztof Frydrych          (06.1996 - 12.1998)

ks. Mariusz Bator                 (01.1999 - 06.2003)

ks. Marcin Duda                   (06.2003 - 08.2007)

ks. Piotr Subocz                   (08.2007 - 08.2011)

ks. Przemysław Pyżanowski  (08.2011 - 08.2012)

ks. Jarosław Cieplichiewicz    (08.2012 -08.2014)

ks. Wojciech Koladyński       (07.2014-26.08.2017)

ks. Paweł Michniewicz          (26.08.2017-25.08.2018)

ks. Jan Patocki                    (25.08.2018-31.08.2020)

Pomoc duszpasterska ks. kan. dr Tomasz Zaklukiewicz (01.10.2017-12.01.2018)

Pomoc duszpasterska ks. kan. Krzysztof Kontek (18.01.2018......)

Pomoc duszpasterska ks. Mateusz Szumski (01.09.2020......)

 

 

POWOŁANIA  Z  PARAFII  ŚWIĘTEJ TRÓJCY

ks. Wiesław Borecki

O. Marek Cieślik

ks. Lucjan Chronchol

ks. Jakub Rogowski (2020)

 


POWOŁANIA - SIOSTRY ZAKONNE  Z PARAFII  ŚWIĘTEJ TRÓJCY

s. Marta Pokrywczyńska (felicjanka)

s. Elżbieta Młynarczyk (salezjanka)

s. Anna Pyza (urszulanka)

aktualizowano: 2020-09-23

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Parafia rzymskokatolicka pw Świętej Trójcy

ul. Malarska 24, 74-500 CHOJNA, tel. +48 693 867 739 2021 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone