Aktualności

Aktualności 8 stycznia 2017 wyświetleń: 886

Ogłoszenia duszpasterskie - 8.01.2017 r.

 1. Świętem Chrztu Pańskiego kończymy liturgiczny okres Bożego Narodzenia i rozpoczynamy okres zwykły.
 2. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w piątkowym koncercie kolęd i Orszaku Trzech Króli. Dziękujemy też wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wsparli te inicjatywy. Udało się nam zebrać kwotę 10.478,29 zł (w tym 40,94€ i 6 pensów brytyjskich), która jest przeznaczona na leczenie Wojtusia Klimka.
 3. Wraz z nowym rokiem kalendarzowym rozpoczęliśmy wydawanie biuletynu parafialnego „Echo” – drugi numer można zabrać ze sobą ze stolika. Prosimy o modlitwę w intencji tego dzieła, by mogło jak najlepiej służyć całej parafii.
 4. Trwa kolędowa wizyta duszpasterska. To okazja do wspólnej modlitwy i spotkania – chciejmy ją dobrze wykorzystać. Program kolędy na najbliższy tydzień wywieszony jest w gablocie, a także zamieszczany będzie w naszym biuletynie parafialnym.
 5. W związku z kolędą w najbliższych tygodniach nie odprawiamy mszy wieczornych w tygodniu; msze będą odprawiane o 7:00 i 9:00. W niedziele msze bez zmian.
 6. W czasie kolędy kancelaria parafialna jest nieczynna w zwyczajowych godzinach. W sprawach kancelaryjnych można zgłaszać się do księży po każdej mszy.
 7. Chorych odwiedzimy 13.01. w godzinach przedpołudniowych.
 8. W kolejną niedzielę, 15.01. zapraszamy na spotkanie opłatkowe Róże Żywego Różańca, Margaretki i Chór Parafialny do salki kominkowej na godz. 16:00.
 9. Spotkania przygotowujące do I komunii i bierzmowania zostaną wznowione w lutym.
 10. Zapraszamy do wspólnego odmawiania koronki do Bożego Miłosierdzia. Od poniedziałku do piątku zapraszamy na godz. 15:00 do kaplicy na modlitwę, we wtorki, środy i czwartki połączoną z nowennami.
 11. Wszystkim ofiarodawcom i dobroczyńcom składamy najserdeczniejsze „Bóg zapłać”. Solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia z serca błogosławimy. 
utworzono : 2017-01-08
cofnij drukuj do góry
Wszystkich rekordów: