Aktualności

Aktualności 21 października 2022 wyświetleń: 184

Ogłoszenia duszpasterskie XXX Niedziela Zwykła (23-30.10.2022r.)

1. Stawać się w oczach Bożych coraz lepszym jest możliwe jedynie wtedy, gdy działa w człowieku łaska. Otwarciem się na Boże działanie jest pełna pokory modlitwa, w której stajemy przed Panem jako grzesznicy. Kiedy stajemy do modlitwy z sercem skruszonym i w duchu pokory, nasza modlitwa przenika niebiosa i staje się miłą Bogu.
2. Dziś przypada w naszej parafii Dzień Papieski. Modlitwą i ofiarami do puszek wspieramy Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Głównym jej zadaniem jest promocja nauczania Jana Pawła II oraz wspieranie edukacji dzieci i młodzieży z ubogich rodzin.
3. Jutro po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu biblijnego.
4. Nabożeństwa różańcowe o 17:30, na które zapraszamy dorosłych
i młodzież. W każdy piątek o 17:00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe dzieci.
5. W każdą środę nowenna do MBNP połączona z różańcem.
6. Jest nowa księga intencji mszalnych na przyszły rok Pański A.D. 2023.
7. Zbliża się listopad, miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. Kartki wypominkowe wyłożone są na stole przy wejściu do kościoła. Prosimy o zapisanie na kartce dnia tygodnia modlitwy za naszych zmarłych. Wypominki prosimy przekazywać bezpośrednio księżom lub na tacę.
8. W sprawach kancelaryjnych zapraszamy od poniedziałku do piątku do zakrystii po Mszach Świętych.
9. Wszystkim ofiarodawcom i dobroczyńcom naszej parafii, sympatykom naszego kościoła, osobom sprzątającym i dekorującym z serca dziękujemy.
10. W ostatnim tygodniu w naszej wspólnocie pożegnaliśmy śp. + Mariannę Urbańską. Niech dobry Bóg przyjmie ją do niebieskiej Ojczyzny.
aktualizowano: 2022-10-21
cofnij drukuj do góry
Wszystkich rekordów: