Wtorek, 23 kwietnia 2024 r. imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha Wtorek IV tygodnia okresu wielkanocnego | Uroczystość Św. Wojciecha

Aktualności 21 stycznia 2023 wyświetleń: 264

Ogłoszenia duszpasterskie - III Niedziela Zwykła (22-29.01.2023r.)

1. Z okazji przypadającego w sobotę Dnia Babci i w dzisiejszą niedzielę Dnia Dziadka serdeczną pamięcią obejmijmy nasze drogie babcie i drogich dziadków, módlmy się za tych żyjących i tych, którzy odeszli już do Pana. Bardzo wiele im zawdzięczamy. Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia Święta i codzienna serdeczna pamięć.
2. W środę, 25 stycznia, przypada święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła. Przez jego wstawiennictwo prośmy o łaskę, aby Pan również nas zechciał nawrócić. Tego nawrócenia potrzebujemy na co dzień.
3. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a w piątek o 17:45 koronka do Bożego Miłosierdzia.
4. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka, Rada Rodziców, Parafia św. Trójcy i Zespół muzyczny Carmen, zapraszają na wyjątkową Opowieść Wigilijną oraz wspólne kolędowanie z Piotrem Kuźniakiem z zespołu Trubadurzy w sobotę 28 stycznia o godz. 15:00. Będzie też kiermasz, loteria fantowa i sprzedaż ciast. Zbiórka w tym czasie to: „Szkoła dla szkoły w Kenii”.
5. W niedzielę po mszy św. o godz. 12:00 zapraszamy na koncert kolęd
i pastorałek w wykonaniu chóru MIA z Locknitz w Niemczech.
6. Każda parafia w diecezji ma udział w kosztach utrzymania seminarium duchownego w Szczecinie. Gdyby ktoś z sympatyków naszej parafii chciał wspomóc nas w opłatach to na stoliku z gazetami są wyłożone koperty do ofiar na ten cel.
7. W czwartek po mszy św., o godz 18:00 zbiórka dla ministrantów.
8. W sprawach kancelaryjnych proszę się umawiać telefonicznie lub
w zakrystii po mszy św.
9. Wszystkim ofiarodawcom i dobroczyńcom naszej parafii, sympatykom naszego kościoła, osobom sprzątającym i dekorującym z serca dziękujemy.
10. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej zmarli: śp.
+ Grażyna Olszewska i śp. + Kajetan Powaga /pogrzeb w środę o godz., 12:00/. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
aktualizowano: 2023-01-21