Piątek, 26 kwietnia 2024 r. imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda Piątek IV tygodnia okresu wielkanocnego

Aktualności 11 lutego 2017 wyświetleń: 1181

Ogłoszenia duszpasterskie - 12.02.2017 r.

1. 14 lutego w Kościele katolickim przeżywamy święto św. Cyryla i Metodego – patronów Europy. Ten dzień przeżywany jest także jako wspomnienie św. Walentego. Chcemy wspólnie przeżyć walentynkowy wieczór – z Jezusem, który jest przecież Miłością. 14 lutego zapraszamy na mszę na godz. 18:00 wszystkich zakochanych, narzeczonych, wszystkie pary. Po mszy zapraszamy na wspólne spotkanie przy cieście.
  2. 15 lutego wspominamy bł. ks. Michała Sopoćkę, spowiednika św. Faustyny, który bywał także w naszym mieście. Po mszy wieczornej w środę błogosławieństwo relikwiami bł. Michała.
  3. Można nabyć płyty moryńskiego chóru SANCTUS w cenie 20 zł. Płyty są cegiełką na warsztaty muzyczno-liturgiczne, które odbędą się w naszej parafii pod koniec lutego. Więcej informacji o warsztatach na plakatach.
  4. Zapraszamy do wspólnego odmawiania koronki do Bożego Miłosierdzia. Od poniedziałku do soboty zapraszamy na godz. 15:00 do kaplicy na modlitwę, we wtorki, środy i czwartki połączoną z nowennami.
  5. Spotkania przygotowujące do bierzmowania i I komunii św. zostaną wznowione po feriach zimowych.
  6. Wszystkim ofiarodawcom i dobroczyńcom składamy najserdeczniejsze „Bóg zapłać”. Solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia z serca błogosławimy. Wszystkim korzystającym z czasu ferii zimowych życzymy owocnego i bezpiecznego wypoczynku.

utworzono : 2017-02-11