Wtorek, 26 stycznia 2021 r. imieniny: Lutosława, Normy, Pauliny Wtorek III tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie obowiązkowe Świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa

Aktualności

Aktualności 17 stycznia 2017 wyświetleń: 1012

Ogłoszenia duszpasterskie - 15.01.2017 r.

  1. We wtorek przeżywamy Dzień Judaizmu w Kościele w Polsce, a w środę rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  2. Wraz z nowym rokiem kalendarzowym rozpoczęliśmy wydawanie biuletynu parafialnego „Echo” – trzeci numer można zabrać ze sobą ze stolika. Prosimy o modlitwę w intencji tego dzieła, by mogło jak najlepiej służyć całej parafii.
  3. Trwa kolędowa wizyta duszpasterska. To okazja do wspólnej modlitwy i spotkania – chciejmy ją dobrze wykorzystać. Program kolędy na najbliższy tydzień wywieszony jest w gablocie, a także zamieszczany będzie w naszym biuletynie parafialnym.
  4. W związku z kolędą w najbliższych tygodniach nie odprawiamy mszy wieczornych w tygodniu; msze będą odprawiane o 7:00 i 9:00. W niedziele msze bez zmian.
  5. W czasie kolędy kancelaria parafialna jest nieczynna w zwyczajowych godzinach. W sprawach kancelaryjnych można zgłaszać się do księży po każdej mszy.
  6. Spotkania przygotowujące do I komunii i bierzmowania zostaną wznowione w lutym.
  7. W kolejną niedzielę na sumie naszej modlitwie będzie towarzyszył chór Chór Sanctus z Morynia.
  8. Za tydzień będziemy gościć w naszej parafii osoby z Katolickiego Prywatnego Stowarzyszenia Wiernych o nazwie „Płatek Róży”, które będą zbierały ofiary pieniężne na funkcjonowanie Hospicjum Stacjonarnego im. św. Teresy z Lisieux  w miejscowości Kołczewo, na wyspie Wolin.
  9. Zapraszamy do wspólnego odmawiania koronki do Bożego Miłosierdzia. Od poniedziałku do piątku zapraszamy na godz. 15:00 do kaplicy na modlitwę, we wtorki, środy i czwartki połączoną z nowennami.

10. Parafia NSPJ w Chojnie zaprasza na charytatywny koncert kolęd 22.01. po mszy o 12:00, więcej informacji na plakacie w gablocie.

11. Wszystkim ofiarodawcom i dobroczyńcom składamy najserdeczniejsze „Bóg zapłać”. Solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia z serca błogosławimy. 

aktualizowano: 2017-01-17
Wszystkich rekordów:

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Parafia rzymskokatolicka pw Świętej Trójcy

ul. Malarska 24, 74-500 CHOJNA, tel. +48 693 867 739 2021 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone