Wtorek, 26 stycznia 2021 r. imieniny: Lutosława, Normy, Pauliny Wtorek III tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie obowiązkowe Świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa

Aktualności

Aktualności 23 listopada 2016 wyświetleń: 1030

Ogłoszenia duszpasterskie - 20.11.2016 r.

  1. Dziś, na zakończenie Jubileuszowego Roku Miłosierdzia, w całej Polsce zawierzamy się Chrystusowi obierając Go za Króla i Pana. Prośmy Ducha Świętego, by Jubileuszowy Akt nie był tylko deklaracją, ale by poszły za nim konkretne czyny i postawy.
  2. W tych ostatnich dniach roku liturgicznego zapraszamy wspólną modlitwę wypominkową w niedzielę o 17:30, a w tygodniu o 17:45. W sobotę zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo wypominkowe na godz. 17:00, podczas którego będziemy się modlić za wszystkich powierzonych nam zmarłych.
  3. Spotkanie dla III roku przygotowania do bierzmowania – 21.11. o godz. 17:30, a spotkanie dla III roku przygotowania do I komunii św. – 23.11. o godz. 17:30.
  4. Spotkanie Caritas parafialnej w najbliższy wtorek po mszy wieczornej. Zapraszamy także osoby, które chciałyby wspomóc działalność parafialnej grupy Caritas.
  5. Parafia NSPJ w Chojnie zaprasza w piątek 25.11. na godz. 18:30 na Mszę św. w intencji uzdrowienia z konferencją ewangelizacyjną i nabożeństwo z charyzmatyczną posługą uzdrowienia i uwolnienia, które poprowadzi ks. Piotr Skiba ze wspólnotą.
  6. Kolejna niedziela rozpoczyna adwent i nowy rok liturgiczny. Wzorem lat ubiegłych, zapraszamy na wspólne nieszpory w niedziele adwentu na godz. 17:15.
  7. Od I niedzieli adwentu będzie można nabywać świece Caritas, wspierając Wigilijne Dzieło Pomocy.
  8. Zapraszamy do wspólnego odmawiania koronki do Bożego Miłosierdzia. Od poniedziałku  do soboty zapraszamy na godz. 15:00 do kaplicy na modlitwę, we wtorki, środy i czwartki połączoną z nowennami.
  9. W związku z Orszakiem Trzech Króli zachęcamy do wzięcia udziału w Konkursie na wielbłąda. Konkurs trwa do 30.11. na stronie Orszaku Trzech Króli (www.orszak.org). Miasto, które uzyska najwięcej głosów będzie mogło cieszyć się obecnością żywego wielbłąda na przyszłorocznym Orszaku. Więcej informacji w gablocie.

10. Chętnych do sprzątania kościoła zapraszamy w każdy poniedziałek po koronce.

11. W gablocie wywieszone są podstawowe informacje dotyczące przygotowania do sakramentów świętych w naszej parafii.

12. Wszystkim ofiarodawcom i dobroczyńcom składamy najserdeczniejsze „Bóg zapłać”. Solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia z serca błogosławimy.

utworzono : 2016-11-23
Wszystkich rekordów:

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Parafia rzymskokatolicka pw Świętej Trójcy

ul. Malarska 24, 74-500 CHOJNA, tel. +48 693 867 739 2021 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone