Wtorek, 26 stycznia 2021 r. imieniny: Lutosława, Normy, Pauliny Wtorek III tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie obowiązkowe Świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa

Aktualności

Aktualności 22 stycznia 2017 wyświetleń: 808

Ogłoszenia duszpasterskie - 22.01.2017 r.

  1. Gościmy dziś w naszej parafii osoby z Katolickiego Prywatnego Stowarzyszenia Wiernych o nazwie „Płatek Róży”, które będą zbierały ofiary pieniężne na funkcjonowanie Hospicjum Stacjonarnego im. św. Teresy z Lisieux  w miejscowości Kołczewo, na wyspie Wolin.
  2. Trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan, który zakończy się w środę, 25 stycznia, w święto Nawrócenia św. Pawła.
  3. Wraz z nowym rokiem kalendarzowym rozpoczęliśmy wydawanie biuletynu parafialnego „Echo” – czwarty numer można zabrać ze sobą ze stolika. Prosimy o modlitwę w intencji tego dzieła, by mogło jak najlepiej służyć całej parafii.
  4. Trwa kolędowa wizyta duszpasterska. To okazja do wspólnej modlitwy i spotkania – chciejmy ją dobrze wykorzystać. Program kolędy na najbliższe dni wywieszony jest w gablocie, a także zamieszczany jest w naszym biuletynie parafialnym. Osoby, które chciałyby przyjąć kolędę dodatkową, proszone są o zgłaszanie się w zakrystii.
  5. W związku z kolędą do 28 stycznia włącznie nie odprawiamy mszy wieczornych w tygodniu; msze będą odprawiane o 7:00 i 9:00. W niedziele msze bez zmian.
  6. Od czwartku kancelaria parafialna czynna w zwyczajowych porach – w czwartki i soboty od 16:00 do 17:00.
  7. Spotkania przygotowujące do I komunii i bierzmowania zostaną wznowione w lutym.
  8. Zapraszamy do wspólnego odmawiania koronki do Bożego Miłosierdzia. Od poniedziałku do soboty zapraszamy na godz. 15:00 do kaplicy na modlitwę, we wtorki, środy i czwartki połączoną z nowennami.
  9. Wszystkim ofiarodawcom i dobroczyńcom składamy najserdeczniejsze „Bóg zapłać”. Solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia z serca błogosławimy. 
utworzono : 2017-01-22
Wszystkich rekordów:

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Parafia rzymskokatolicka pw Świętej Trójcy

ul. Malarska 24, 74-500 CHOJNA, tel. +48 693 867 739 2021 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone