Piątek, 26 kwietnia 2024 r. imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda Piątek IV tygodnia okresu wielkanocnego

Aktualności 7 października 2022 wyświetleń: 266

Ogłoszenia duszpasterskie XXVIII Niedziela Zwykła (09-16.10.2022r.)

1. We wspólnocie ludu Bożego modlimy się, aby dobry Bóg pobudzał nas swoją łaską do pełnienia dobrych uczynków. Niech udział w Eucharystii będzie dla nas pomocą w wypełnianiu tego zadania.
2. Dziś liczenie wiernych obecnych i przystępujących do komunii św.w całej Polsce na mszach św.
3. Dziś na Mszy św. o godz 10:00 poświęcenie różańców dla dzieci pierwszokomunijnych.
4. Nabożeństwa różańcowe o 17:30, na które zapraszamy dorosłych
i młodzież. W każdy piątek o 17:00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe dzieci.
5. W każdą środę nowenna do MBNP połączona z różańcem.
6. W czwartek 13 października zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo Fatimskie. O godz 20:00 nieszpory maryjne, następnie modlitwa różańcowa i procesja wokół kościoła.
7. W piątek, 14 października, będziemy obchodzili Dzień Edukacji Narodowej. Wyraźmy naszą wdzięczności wobec nauczycieli, wychowawców, katechetów oraz pracowników oświaty za trud ich pracy
i wysiłek włożony w wychowanie młodego pokolenia.
8. W sobotę, 15 października, przypada wspomnienie Świętej Teresy od Dzieciątka Jezusa. Ten dzień obchodzony jest także jako Dzień Dziecka Utraconego. Będziemy wspierać naszą modlitwą wszystkich rodziców, którzy utracili dzieci jeszcze przed narodzeniem, wypraszając im Boże pocieszenie w trudnych chwilach.
9. Za tydzień 16 października w niedzielę będzie zbiórka na pomoc dla dzieci w Kenii. Bardzo prosimy o upieczenie ciast i przyniesienie w sobotę na plebanię.
10. W Stokach zawisły 3 nowe malowane na desce jesionowej stacje drogi krzyżowej. Dziękujemy sponsorom za ufundowanie.
11. Na stoliku pod chórem zostały wyłożone kartki na wypominki za zmarłych. Składać można je na tacę lub w zakrystii.
12. W sprawach kancelaryjnych zapraszamy od poniedziałku do piątku do zakrystii po wieczornych Mszach Świętych.
13. Wszystkim ofiarodawcom i dobroczyńcom naszej parafii, sympatykom naszego kościoła, osobom sprzątającym i dekorującym z serca dziękujemy.
aktualizowano: 2022-10-07