Czwartek, 03 maja 2024 r. imieniny: Jaropełka, Marii, Niny Piątek V tygodnia okresu wielkanocnego | Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski

Aktualności 22 października 2021 wyświetleń: 365

XXX Niedziela Zwykła (24 - 31.10.2021)

1. Kończy się październik – miesiąc różańca. Warto zadać sobie pytania: Czy choć raz w tym miesiącu modliłem się na różańcem w intencjach swoich bliskich? Czy udało mi się zebrać rodzinę i zaprosić ją do wspólnej modlitwy?

2. Nabożeństwa różańcowe o 17:30, na które zapraszamy dorosłych
    i młodzież. W każdy piątek o 16:45 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe dzieci.

3. Specjalny różaniec dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania
    i spotkanie miesięczne w środę o 18:30. Poprowadzi modlitwę ks. Simon z Kenii.

4. Za tydzień na wszystkich mszach świętych będziemy gościć Ks. Simona Kariuki z Kenii. Po mszy św. zbiórka do puszek na jedzenie dla dzieci, z którymi pracuje.

5. Zbliża się listopad, miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. Kartki wypominkowe wyłożone są na stole przy wejściu do kościoła. Prosimy o zapisanie na kartce dnia tygodnia modlitwy za naszych zmarłych. Wypominki prosimy przekazywać bezpośrednio księżom. Nabożeństwa za zmarłych będą przez cały miesiąc listopad o godzinie o 17.30.

6. Przez cały miesiąc listopad w każdy wtorek, Msza święta o godz 18:00 połączona z nieszporami za zmarłych.

7. 1 listopada o godz. 19.30 zapraszamy na Modlitwę ze Świętymi, którą poprowadzi Wspólnota Sant’Egidio. Na modlitwę jak co roku gromadzimy się przy Kaplicy św. Gertrudy na Cmentarzu Żołnierzy Radzieckich w Chojnie.

8. 02 listopada, we wspomnienie Wszystkich Wiernych zmarłych - na cmentarzu Odrzańska o godz.19:00 różaniec za zmarłych, a w niedzielę 07 listopada o 16:00 na cmentarzu Barnkowo.

9. W czwartek po mszy św., wieczornej zbiórka dla ministrantów.

10. W zakrystii przyjmujemy intencje mszalne na Rok Pański 2022

11. Do nabycia są kalendarze na przyszły rok. Koszt 8 zł.

12. W sprawach kancelaryjnych zapraszamy w dni powszednie do zakrystii po Mszy świętej o 18:00.

13. Wszystkim ofiarodawcom i dobroczyńcom naszej parafii, osobom sprzątającym i dekorującym kościoły z serca dziękujemy.

14. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli:
    śp. + Wincenty Łazowik, + Maria Pawelec, + Tadeusz Kubiak.
    Pamiętajmy o nich w modlitwach oraz o ich najbliższych i wspierajmy się nawzajem słowami wiary i miłości. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

aktualizowano: 2021-10-23