Piątek, 26 kwietnia 2024 r. imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda Piątek IV tygodnia okresu wielkanocnego

Aktualności 30 września 2022 wyświetleń: 226

XXVII Niedziela Zwykła (02-09.10.2022r.)

1. Dziś dwudziesta siódma niedziela zwykła w ciągu roku kościelnego. Liturgia niedzielna wyparła liturgiczne wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów. Niech towarzyszy nam wiara w obecność i pomoc świętych aniołów, których Bóg powołał, aby nas strzegli na drogach naszego życia.

2. Dziś o godz 11:30 wystawienie, różaniec i zmiana tajemnic Różańcowych. Modlitwie przewodzi I Róża Matek pw. MB Bolesnej.

3. Od wielu lat czerpiemy z tego wspaniałego dzieła miłosierdzia jakim jest Hospicjum św. Jana Ewangelisty w Szczecinie. Dzisiaj zbiórka do puszek by wesprzeć to wspaniałe dzieło

4. Nabożeństwa różańcowe o 17:30, na które zapraszamy dorosłych i młodzież. W każdy piątek o 17:00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe dzieci. Osoby, które nie mogą przybyć na modlitwę do świątyni, zapraszamy do odmawiania różańca w domu. Przypominamy także, że w niedziele i środy odmawiamy tajemnice chwalebne, w poniedziałki i soboty – tajemnice radosne, we wtorki i piątki – bolesne, w czwartki – tajemnice światła.

5. W poniedziałek po mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.

6. We wtorek o 17:15 spotkanie bierzmowanych – klasy 7 i 8 – ostatnia szansa na zapisy.

7. W każdą środę o 17:45 nowenna do MBNP, a w piątek Koronka do BM.

8. W pierwszy czwartek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i spowiedź od 17:00. Będziemy się modlili o liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

9. W pierwszy piątek od 9:00 ks. Proboszcz odwiedzi chorych. Od 17:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i spowiedź. Ks. Mateusz odwiedzi swoich chorych w sobotę od 9:00.

10. W sprawach kancelaryjnych zapraszamy od poniedziałku do piątku do zakrystii po Mszach Świętych.

11. Wszystkim ofiarodawcom i dobroczyńcom naszej parafii, sympatykom naszego kościoła, osobom sprzątającym i dekorującym z serca dziękujemy.

12. W tym tygodniu odszedł do wieczności: śp. Bogusław Mieszczański. Niech wszechmogący Bóg przebaczy mu grzechy, aby mógł radować się życiem wiecznym i chwalić Pana na wieki.

aktualizowano: 2022-09-30