Środa, 02 maja 2024 r. imieniny: Longiny, Toli, Zygmunta Czwartek V tygodnia okresu wielkanocnego | Wspomnienie obowiązkowe Św. Atanazego

Aktualności 13 listopada 2023 wyświetleń: 167

XXXINiedziela Zwykła (12-19.11.2023r.)

1. Dzisiaj, jak każdego roku w drugą niedzielę listopada, solidaryzujemy się z Kościołem prześladowanym w różnych częściach świata. My cieszymy się wolnością religijną, możemy swobodnie okazywać naszą wiarę w Boga i przywiązanie do Kościoła.

2. Nabożeństwa za zmarłych są odprawiane przez cały listopad o godzinie o 17:30.

3. W każdą niedzielę listopada o 15:00 zapraszamy na cmentarz przy ul. Odrzańskiej - od grobu Ks. Jana Zalewskiego będziemy wyruszać z modlitwą różańcową za zmarłych „Czyścimy czyściec”.

4. We wtorek 14 listopada na mszy św. wieczornej odmówimy modlitwę nowenny odnowy wiary przed 900-leciem ewangelizacji pomorza przez św. Ottona.

5. W sprawach kancelaryjnych proszę się umawiać telefonicznie lub w zakrystii po mszy św.

6. Wszystkim ofiarodawcom i dobroczyńcom naszej parafii, sympatykom naszychświątyń, osobom sprzątającym i dekorującym z serca dziękujemy.

7. W ubiegłym tygodniu w naszej wspólnociepożegnaliśmy: śp. Stanisława Czerwińskiego. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...

aktualizowano: 2023-11-13