Niedziela, 19 maja 2024 r. imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

Aktualności 14 stycznia 2024 wyświetleń: 205

II Niedziela Zwykła (14-21.01.2024r.)

1. Ewangelia dzisiejsza ukazuje nam Jezusa powołującego pierwszych uczniów, którzy uwierzyli słowu Świętego Jana Chrzciciela i chcieli bliżej Go poznać. Niech i w nas nie gaśnie chęć poznawania i zbliżania się do Jezusa.

2. Kończymy wizytę duszpasterską - kolędę. Pamiętajmy, że kapłan przychodzi do naszych rodzin z Bożym błogosławieństwem. Dziękujemy tym wszystkim, którzy nas przyjęli, za serdeczność, za wspólną modlitwę, za wszystkie rozmowy i cenne sugestie. Kto by chciał żeby kapłan pobłogosławił jego mieszkanie lub dom, a z jakiegoś powodu nie był obecny – może się umówić w zakrystii:

poniedziałek 15 stycznia od ok. 16:00: Klasztorna 2ABC

wtorek 16 stycznia od ok. 16:00: Klasztorna od 2D reszta

1. W niedzielę, 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a w poniedziałek, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Pamiętajmy i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych Dziadków, tych żyjących i tych, którzy już odeszli do Domu Ojca. Bardzo często tyle im zawdzięczamy! Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia Święta i serdeczna pamięć.

2. W sprawach kancelaryjnych zapraszamy od poniedziałku do soboty do zakrystii po Mszach Świętych.

3. Wszystkim ofiarodawcom i dobroczyńcom naszej parafii, sympatykom naszychświątyń, osobom sprzątającym i dekorującym z serca dziękujemy.

4. W ubiegłym tygodniu w naszej wspólnocie zmarli: śp. +Grażyna Dzięgiel i śp. Bronisław Kosiński. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

aktualizowano: 2024-01-14