Wtorek, 30 kwietnia 2024 r. imieniny: Balladyny, Lilli, Mariana Wtorek V tygodnia okresu wielkanocnego | Wspomnienie dowolne Św. Piusa V

Aktualności 14 kwietnia 2024 wyświetleń: 85

III Niedziela Wielkanocna (14-21.04.2024r.)

1. Dzisiaj Niedziela Biblijna - rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Zachęcamy wszystkich Parafian do wzięcia Pisma Świętego, jego czytania i medytowania. Czytania w niedzielę i w tygodniu wraz z komentarzem mają członkowie Chojeńskiego Kręgu Biblijnego.

2. Dzisiaj przeżywamy też ustanowione przez Sejm RP na pamiątkę rocznicy przyjęcia chrztu przez księcia Mieszka I - święto Chrztu Polski.

3. W poniedziałek po mszy o 18:00 spotkanie Kręgu Biblijnego.

4. Pamiętajmy, że Penitencjaria Apostolska w Watykanie udzieliła odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami od 4 marca 2024r. - 3 marca 2025r. dla kościoła św. Trójcy z okazji 50-lecia parafii. Może on też być ofiarowany za dusze w czyśćcu cierpiące. Możemy go ofiarować codziennie. Korzystajmy z tych łask...

5. Od wtorku 24 września do soboty 28 września organizowana jest pielgrzymka do Częstochowy śladami bł. Ks. Jerzego Popiełuszki, bł. Rodziny Ulmów i św. Andrzeja Boboli. Zapisy i program u p. Agnieszki pod nr tel.: (696454244) podanym też w ogłoszeniach w Echu.

6. W sobotę odbyło się w Stargardzie Diecezjalne Spotkanie Dzieła Biblijnego. Dziękuję członkom Kręgu Biblijnego za udział. Również dziękujemy wspólnocie Żywego Różańca za przyniesienie ciast na spotkanie wielkanocne.

7. Zbieramy na zapłacenie za nowe chodniki do prezbiterium i przez cały kościół – ok. 50 metrów razem. Brakuje jeszcze 4.170zł. Dziękuję za składane ofiary.

8. W sprawach kancelaryjnych zapraszamy od poniedziałku do soboty do zakrystii po Mszach Świętych.

9. Wszystkim ofiarodawcom i dobroczyńcom naszej parafii, sympatykom naszych świątyń, osobom sprzątającym i dekorującym z serca dziękujemy.

aktualizowano: 2024-04-14