Czwartek, 25 lipca 2024 r. imieniny: jakuba, Krzysztofa, Walentyny Czwartek XVI tygodnia okresu zwykłego | Święto Św. Jakuba Apostoła

Aktualności

Aktualności 5 lipca 2024 wyświetleń: 133

Ogłoszenia duszpasterskie

XIV Niedziela Zwykła (07 – 14.07.2024r.)

 

 

 1. Do Ciebie, Boże, wznoszę moje oczy” – refren psalmu responsoryjnego pięknie opisuje każde nasze spotkanie z Panem. Zróbmy wszystko, co w naszej mocy, aby w czasie wolnym od pracy i nauki nie zaniedbywać relacji z Bogiem; pamiętajmy o powiedzeniu, że nie ma wakacji od Pana Boga.

 2. Dziś zbiórka do puszek Caritas na wakacje dzieci i młodzieży.

 3. Do końca września msza św. niedzielna o godz. 12:00 w Kościele Mariackim.

 4. Od niedzieli 30 czerwca do końca sierpnia msza św. w Rurce o godz. 16:30.

 5. Dziś o godz 11:30 w Kościele Mariackim wystawienie Najświętszego Sakramentu i co miesięczna zmiana tajemnic Różańcowych. Modlitwie przewodzi IV Róża Matek pw. Matki Bożej z Lourdes.

 6. W sobotę 13 lipca nabożeństwo fatimskie, nawiązujące do objawień Matki Bożej w Fatimie. Po Mszy św. o 18:00, zachęcamy do uczestnictwa w czuwaniu modlitewnym do godz. 21:00. O godz 20:00 nieszpory maryjne, modlitwa różańcowa i procesja. Prosimy o przyniesienie ze sobą świec.

 7. Pamiętajmy, że Penitencjaria Apostolska w Watykanie udzieliła odpustu zupełnego dla kościoła św. Trójcy z okazji 50-lecia parafii. Możemy go ofiarować codziennie do 3 marca 2025r. także za dusze w czyśćcu cierpiące. Korzystajmy z tych łask...

 8. W sprawach kancelaryjnych zapraszamy od poniedziałku do soboty do zakrystii po Mszach Świętych.

 9. Ks. Tomasz organizuje wyjazd na Europejskie spotkanie młodzieży w Taize, które odbędzie się w dniach 28.12.2024-1.01.2025 w stolicy Estoni, Talinnie. Wkrótce szczegóły organizacyjne wyjazdu z naszej Archidiecezji. Młodzież chętną prosimy o kotakt z ks. Tomaszem. 

 10. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje i urlopy oraz Gościom przebywającym na terenie naszej parafii życzymy miłego i bezpiecznego wypoczynku. Solenizantom i Jubilatom nowego tygodnia życzymy wszelkiego Bożego błogosławieństwa.

 11. Wszystkim ofiarodawcom i dobroczyńcom naszej parafii, sympatykom naszych świątyń, osobom sprzątającym i dekorującym z serca dziękujemy.

 12. W ubiegłym tygodniu w naszej wspólnocie pożegnaliśmy: śp. Władysława Śrutwę. Odszedł do wieczności śp. Stanisław Depa, którego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 13.00. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

aktualizowano: 2024-07-05
Wszystkich rekordów:

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Parafia rzymskokatolicka pw Świętej Trójcy

ul. Malarska 24, 74-500 CHOJNA, tel. +48 693 867 739 2024 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone