Niedziela, 08 września 2024 r. imieniny: Czcibora, Marii, Serafiny XXIII Niedziela okresu zwykłego | Święto Narodzenia Najśw. Maryi Panny

Aktualności 12 lipca 2024 wyświetleń: 143

XV Niedziela Zwykła (14-21.07.2024r.)

1. Jesteśmy nieustannie posyłani przez Pana, aby głosić królestwo Boże, aby świadczyć, że Pan jest i działa pośród nas.

2. Dziś zbiórka do puszek Caritas na wakacje dzieci i młodzieży.

3. Do końca września msza św. niedzielna o godz. 12:00 w Kościele Mariackim.

4. Od niedzieli 30 czerwca do końca sierpnia msza św. w Rurce o godz. 16:30.

5. SPOWIEDŹ W CZASIE WAKACJI PRZED MSZĄ ŚW.

6. Pamiętajmy, że Penitencjaria Apostolska w Watykanie udzieliła odpustu zupełnego dla kościoła św. Trójcy z okazji 50-lecia parafii. Możemy go ofiarować codziennie do 3 marca 2025r. także za dusze w czyśćcu cierpiące. Korzystajmy z tych łask…

7. Ks. Tomasz organizuje wyjazd na Europejskie spotkanie młodzieży Taizé, które odbędzie się w dniach od 28.12.2024 r. do 1.01.2025 r. w stolicy Estonii, Tallinnie. Wkrótce szczegóły organizacyjne wyjazdu z naszej Archidiecezji. Młodzież chętną prosimy o kontakt z ks. Tomaszem.

8. W sprawach kancelaryjnych zapraszamy od poniedziałku do soboty do zakrystii po Mszach Świętych.

9. Wszystkim ofiarodawcom i dobroczyńcom naszej parafii, sympatykom naszych świątyń, osobom sprzątającym i dekorującym z serca dziękujemy.

10. Wszystkim parafianom wyjeżdżającym na wakacje i urlopy życzymy dobrego wypoczynku, a wszystkich Gości przybyłych do naszej parafii serdecznie witamy. Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności, pokoju serca i łaski zdrowia.

aktualizowano: 2024-07-12