Piątek, 29 maja 2020 r. imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji Piątek VII tygodnia okresu wielkanocnego | Wspomnienie obowiązkowe Św. Urszuli Ledóchowskiej

Aktualności

Aktualności 2 listopada 2019 wyświetleń: 209

Ogłoszenia duszpasterskie

31 Niedziela Zwykła (03-10.11.2019r.)

 

 1. Rozpoczął się listopada, zapraszamy na nabożeństwa za zmarłych codziennie o 17:30. Pamiętajmy o naszych zmarłych, którzy potrzebują naszej pomocy. Można jeszcze wziąć kartki, na których wypiszemy imiona naszych zmarłych. Kartki te razem z ofiarami można składać na tacę, albo w zakrystii. Prosimy o zapisanie na kartce dzień tygodnia modlitwy za naszych zmarłych.

 2. Przypominamy o możliwości uzyskania łaski odpustu zupełnego za zmarłych, za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych do 8 listopada włącznie, przy spełnieniu zwyczajnych warunków odpustu.

 3. Dzisiaj po Mszy świętej o 12:00 zmiana tajemnic różańcowych. Papieska intencja: „Aby na Bliskim Wschodzie, gdzie wspólnie żyją różnorodne wspólnoty religijne, zapanował duch dialogu i pojednania.”

 4. Spotkanie parafialnego koła Caritas we wtorek po Mszy świętej wieczornej.

 5. W środę przed mszą św. wieczorną nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a w piątek koronka do Miłosierdzia Bożego – wszystko w Kaplicy Miłosierdzia.

 6. W następną niedzielę Msza o 12:00 będzie w kościele mariackim (w intencji myśliwych i leśników). Również w poniedziałek 11 listopada Msza za ojczyznę w kościele mariackim o 12:00.

 7. W następną niedzielę Caritas będzie rozprowadzał ciasto. Zachęcamy do wsparcia.

 8. Dziękujemy za nakrętki przynoszone do parafii na pomoc dla Justynie Górka.

 9. Zachęcamy rodziny naszej parafii do włączenia się w przeżywanie Archidiecezjalnych Dni Młodych, które odbędą się w Chojnie 1-3 maja 2020 roku. Chcemy, aby wszyscy nasi goście mieli zapewnione noclegi u naszych rodzin. Chętne rodziny zapraszamy do zapisywanie się w zakrystii.

 10. Młodych ludzi w wieku od 16 do 35 lat zapraszamy na Europejskie Spotkanie Młodych organizowane przez wspólnotę Taizé we Wrocławiu od 28 grudnia 2019 do 1 stycznia 2020. Więcej informacji u ks. Krzysztofa.

 11. Parafia na lotnisku zaprasza na pielgrzymkę do Włoch od 16 do 25 sierpnia 2020. Więcej informacji w zakrystii.

 12. Wszystkim ofiarodawcom i dobroczyńcom naszej parafii, osobom sprzątającym z serca dziękujemy.

aktualizowano: 2019-11-02
Wszystkich rekordów:

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Parafia rzymskokatolicka pw Świętej Trójcy

ul. Malarska 24, 74-500 CHOJNA, tel. +48 693 867 739 2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone