340newsy Aktualności | Chojna - serwis parafilany
Piątek, 21 września 2018 r. imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca Piątek XXIV tygodnia okresu zwykłego | Święto Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty

Aktualności

Aktualności 16 września 2017 wyświetleń: 305

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 17.09.–24. 09. 2017 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

XXIV Niedziela Zwykła

17.09.–24.09.2017r.

 1. W poniedziałek przypada święto św. Stanisława Kostki, patrona dzieci oraz młodzieży. Zapraszamy dzieci i młodzież na Msze św. o godz. 18.00. Jednocześnie jest to święto Służby Liturgicznej dlatego wszystkich kandydatów do służby oraz aktualnych członków zapraszamy na tą Mszę św. po której nastąpi I zbiórka organizacyjna połączona z drobnym poczęstunkiem.
  OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA
 2. Od poniedziałku 2 października 2017r. rozpoczyna przy naszej parafii działalność Klub Seniora. Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy na spotkanie organizacyjne  w czwartek 24 września po koronce do Miłosierdzia Bożego.
 3. W dzisiejszą niedzielę kończymy użytkowanie Kościoła Mariackiego. Następna Msza św. w czwartek 3 maja 2018r. Właścicielom kwiaciarni : „Mak” i „7 Róż” oraz wszystkim parafianom, którzy ofiarowali kwiaty i składali ofiary pieniężne na kwiaty do Kościoła Mariackiego oraz Świętej Trójcy- Serdeczne Bóg zapłać.  
 4. Pamiętajmy, że troska o piękno świątyni trwa cały rok. Dbajmy wszyscy o porządek w kościele. Sprzątanie kościoła pw. Świętej Trójcy w każdą sobotę o godz. 10.00.
 5. Zakończenie Roku Maryjnego, który w naszej Archidiecezji przeżywamy z okazji 100. Rocznicy objawień w Fatimie, 300. Rocznicy koronacji obrazu Matki Bożej Częstochowskiej i 140. Rocznicy objawień w Gietrzwałdzie, odbędzie się 13 października br. w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym w Szczecinie.
 6. W zakrystii są do nabycia dzienniczki dziecka Pierwszo Komunijnego koszt 5zł. 
 7. Spotkania dla dzieci przygotowujących  się do Pierwszej Komunii Świętej oraz Bierzmowania zostaną  ogłoszone w następną niedzielę.  
 8. Zapraszamy do wspólnego odmawiania koronki do Bożego Miłosierdzia od poniedziałku do soboty o 15:00 w kaplicy. Szczególnie zachęcamy do modlitwy w intencji zdrowia księdza proboszcza za ten dar z góry dziękujemy.
 9. Wszystkim ofiarodawcom i dobroczyńcom z serca dziękujemy. 
aktualizowano: 2017-09-16
Wszystkich rekordów:

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Parafia rzymskokatolicka pw Świętej Trójcy

ul. Malarska 24, 74-500 CHOJNA, tel.516 459 533 2018 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone