Piątek, 12 sierpnia 2022 r. imieniny: Hilarii, Juliana, Lecha Piątek XIX tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Św. Joanny Franciszki de Chantal

Intencje Mszalne

Intencje Mszalne 28 października 2021 wyświetleń: 264

INTENCJE MSZALNE 31.10 - 01.11.2021

31 październikaXXXI niedziela zwykła

7:00 Dziękczynno – błagalna w 20 rocz., ślubu Haliny i Damiana, z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo na dalsze lata życia małżeńskiego

7:00 ++ Marię i Stanisława (18 rocz., śm) Grzelak

10:00 ++ Bogdana Hreczyńskiego i zm z rodz. Hreczyńskich,Kleszewskich

10:00 + Mariana Pacyna

12:00 ++ Zygmunta Pela (16 rocz., śm) i zm z rodziny Pela (+chrzest)

12:00 ++ Zofię,Mariana Matuszewskich (int od dzieci)

18:00 + Zenona Sokulskiego

Stoki + Stanisławę Węglarz

RurkaDziękczynno – błagalna w 30 rocz., ślubu Haliny i Józefa, z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo na dalsze lata życia małżeńskiego

01 listopada – Poniedziałek – Uroczystość Wszystkich Świętych

7:00 ++ Marię,Jana Stefanowicz

7:00 ++ Bolesława,Marcina,Józefę Surmacz; Stanisława,Adolfa Siemaszko; Jadwigę Stefanowicz

12:00 Cmentarz Odrzańska + Tadeusz Chawóła (int., od kuzynostwa z Krynicy)

12:00 Cmentarz Odrzańska + Sławomira Waśukiewicz (z racji pogrzebu)

12:00 Cmentarz Odrzańska intencja wolna

18:00 ++ Stefanię,Józefa,Władysława,Teresę i dusze w czyśćcu

Stoki ++ Annę,Józefa,Marię,Łukasza; Paulinę,Władysława i zm z rodz. Tarnowskich, Sęgów; Mariannę,

Józefa i zm z rodz. Kapustów

Rurka ++ Józefę,Mariana Markiel; Olimpię,Jana Jasińskich i zm z obojga stron

02 listopada – Wtorek - Wspomnienie Wiernych Zmarłych

7:00 ++ Zbigniewa Małysa i zm z rodz., Małysa, Jakubiszyn

7:00 + Jana Pintcher

12:00 ++ Bolesława Zielke i zm z rodzin Zielke, Stromskich

18:00 + Marię Pawelec (od zakładu pogrzebowego)

Stoki + Jerzego Hunin

Rurka

03 listopada – Środa

7:00Dziękczynno – błagalna w intencji Sylwii,Dariusza,Michała,Miłosza i rodz., Mokrzyckich

7:00+ Bogumiłę Zalewską (int od zakładu pogrzebowego )

18:00++Zofię,Józefa,Ireneusza,Kazimierę, Janinę Kopeć, zm z rodz., Kaptur,Kołodziejczyk

04 listopada Czwartek, św. Karola Boromeusza, wsp

7:00 o uświęcenie kapłanów

7:00Dziękczynno – błagalna w intencji Agnieszki Hadas, z prośbą o zdrowie i Bożą opiekę na dalsze lata

18:00 + Tomasza Cieślak

18:00++ zm z rodzin Szczepańskich,Kozickich

05 listopada I Piątek miesiąca

7:00 ++ za zmarłych zakonników augustianów i mieszkańców klasztoru oraz za dusze w czyśćcu

7:00 ++ za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 o łaskę zdrowia dla chorych

18:00 ++ Stanisławę,Michała; zm z rodz., Jeziorskich, Ziętek

06 listopadaI Sobota miesiąca

7:00 ++ Krzysztofa,Zygmunta,Emilię,Piotra

7:00 + Daniela Koszulińskiego (int od zakładu pogrzebowego)

9:45 Wynagradzająca Sercu Maryi

16:00 Dziękczynno – błagalna w 70 rocznicę urodzin Haliny, z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę MB na dalsze lata życia

18:00 ++ Franciszkę,Antoniego Maśluk i zm z rodziny

07 listopadaXXXII niedziela zwykła

7:00 ++ Antoninę Maciesza (17 rocz., śm) i zm z rodziny

10:00 + Antoniego Adamczyk (38 rocz., śm)

12:00 W intencji Matek z II Róży ŻR, z prośbą o zdrowie i Bożą opiekę oraz o ++ życie wieczne dla zmarłych

12:00 ++ rodziców z obojga stron Maczuga, Sikorskich

18:00 + Czesława i zm z rodz., Kuszel, Sawickich

Stoki

Rurka + Joannę Pitura

aktualizowano: 2021-10-29

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Parafia rzymskokatolicka pw Świętej Trójcy

ul. Malarska 24, 74-500 CHOJNA, tel. +48 693 867 739 2022 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone